Uitslagen Programma
  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Uitslag
  • Bijz
  • 08 sep
  • 18:30
  • Wieldrecht E4 ZA
  • -
  • VVGZ E5 ZA
  • 1 - 1
  • 08 sep
  • 18:30
  • Wieldrecht MB1 ZA
  • -
  • Sliedrecht MB1 ZA
  • 3 - 4
  • 10 sep
  • 19:00
  • De Zwerver E1 ZA
  • -
  • Wieldrecht E3 ZA
  • 0 - 2
  • 13 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 1
  • -
  • Botlek 1
  • 0 - 0
  • 13 sep
  • 12:30
  • ASWH 2
  • -
  • Wieldrecht 2
  • 2 - 0
  • 13 sep
  • 12:00
  • De Fendert 2
  • -
  • Wieldrecht 3
  • 3 - 1
  • 13 sep
  • 14:30
  • Klundert 3
  • -
  • Wieldrecht 4
  • 3 - 6
  • 16 sep
  • 20:00
  • Wieldrecht 3
  • -
  • TVC Breda 2
  • 1 - 3
  • 17 sep
  • 19:00
  • Papendrecht D1 ZA
  • -
  • Wieldrecht D1 ZA
  • 6 - 0
  • 17 sep
  • 18:30
  • Wieldrecht E4
  • -
  • Sparta Rotterdam E3
  • 5 - 6
  • 17 sep
  • 17:30
  • Wieldrecht E3
  • -
  • Feyenoord, sc (AV) E4
  • 3 - 1
  • 20 sep
  • 14:30
  • SC Amstelwijck 1
  • -
  • Wieldrecht 1
  • 3 - 2
  • 20 sep
  • 12:00
  • Wieldrecht 2
  • -
  • Almkerk 2
  • 1 - 3
  • 20 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Duiveland 2
  • 2 - 3
  • 20 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 4
  • -
  • Hardinxveld 3
  • 3 - 0
  • 20 sep
  • 15:00
  • Oranje Wit 11
  • -
  • Wieldrecht 5
  • 0 - 4
  • 20 sep
  • 15:30
  • Drechtstreek 7
  • -
  • Wieldrecht 6
  • 3 - 2
  • 20 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 7
  • -
  • De Alblas 5
  • 2 - 3
  • 20 sep
  • 15:00
  • Boeimeer A1
  • -
  • Wieldrecht A1
  • 0 - 3
  • 20 sep
  • 14:30
  • Papendrecht A2
  • -
  • Wieldrecht A2
  • 2 - 4
  • 20 sep
  • 12:00
  • Wieldrecht B1
  • -
  • IFC B1
  • 1 - 8
  • 20 sep
  • 10:15
  • Wieldrecht B2
  • -
  • SC Emma B1
  • 4 - 4
  • 20 sep
  • 15:00
  • Oranje Wit B7
  • -
  • Wieldrecht B3
  • 2 - 2
  • 20 sep
  • 12:30
  • JEKA C1
  • -
  • Wieldrecht C1
  • 2 - 2
  • 20 sep
  • 13:00
  • Oranje Wit C3
  • -
  • Wieldrecht C2
  • 7 - 2
  • 20 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht C3
  • -
  • Pelikaan C4
  • 3 - 5
  • 20 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht C4
  • -
  • IFC C5
  • 8 - 1
  • 20 sep
  • 10:00
  • Wieldrecht D1
  • -
  • Madese Boys D1
  • 0 - 5
  • 20 sep
  • 09:45
  • Oranje Wit D4
  • -
  • Wieldrecht D2
  • 6 - 1
  • 20 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht D3
  • -
  • Dubbeldam D4
  • 0 - 10
  • 20 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht E1
  • -
  • Alliance E1
  • 6 - 3
  • 20 sep
  • 08:30
  • Pelikaan E3
  • -
  • Wieldrecht E3
  • 3 - 2
  • 20 sep
  • 13:15
  • Wieldrecht E4
  • -
  • Right'Oh E1
  • 0 - 4
  • 20 sep
  • 09:45
  • GSC/ODS E3
  • -
  • Wieldrecht E5
  • 1 - 3
  • 20 sep
  • 11:30
  • Dubbeldam E7
  • -
  • Wieldrecht E6
  • 3 - 4
  • 20 sep
  • 08:30
  • GSC/ODS E4G
  • -
  • Wieldrecht E7
  • 5 - 3
  • 20 sep
  • 09:45
  • RKsv RCD F1
  • -
  • Wieldrecht F1
  • 6 - 1
  • 20 sep
  • 11:30
  • Dubbeldam F3
  • -
  • Wieldrecht F2
  • 10 - 0
  • 20 sep
  • 08:30
  • Papendrecht F2
  • -
  • Wieldrecht F3
  • 9 - 0
  • 20 sep
  • 12:15
  • Wieldrecht F4
  • -
  • EBOH F2
  • 1 - 5
  • 20 sep
  • 09:45
  • Wieldrecht F6
  • -
  • GJS F6
  • 3 - 3
  • 20 sep
  • 09:00
  • Wieldrecht MP1
  • -
  • Drechtstreek MP2
  • 2 - 5
  • 20 sep
  • 11:30
  • VVAC VR1
  • -
  • Wieldrecht VR1
  • 7 - 0
  • 20 sep
  • 10:00
  • Wieldrecht MB1
  • -
  • Dubbeldam MB1
  • 2 - 4
  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Bijz
  • 20 sep
  • 10:45
  • Wieldrecht E2
  • -
  • RKsv RCD E2