Helaas werkt de koppeling tussen de bron van de gegevens en onze website niet altijd zoals die bron heeft gespecificeerd. Als die wel werkt: Er zit maximaal twaalf uur tussen het moment dat de KNVB de (wijzigingen van de) wedstrijdgegevens beschikbaar stelt en publicatie op onze site.
Voor team-specifieke programma-details en uitslagen (alle wedstrijden in de betreffende poules) verwijzen we naar de app ‘voetbal.nl’  Die app past zijn berichtgeving (inclusief reclame) aan aan de gegevens die het kan vinden op uw smartphone.

Programma

  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Bijz
  • C
  • 20 okt
  • 15:00
  • Wieldrecht 1
  • -
  • Kogelvangers 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 20 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht 2
  • -
  • VV Papendrecht 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Internos 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 14:45
  • Virtus JO19-2
  • -
  • Wieldrecht JO19-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 20 okt
  • 13:00
  • Kogelvangers JO19-1
  • -
  • Wieldrecht JO19-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht JO17-2
  • -
  • Dubbeldam JO17-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 10:30
  • Wieldrecht JO14-1
  • -
  • Pelikaan JO14-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht JO12-1
  • -
  • Nieuw Lekkerland JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 11:30
  • Wieldrecht JO10-2
  • -
  • Dubbeldam JO10-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 09:45
  • Oranje Wit JO9-5
  • -
  • Wieldrecht JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 10:15
  • Heerjansdam JO8-1G
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 13:00
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • Papendrecht JO8-1G
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 20 okt
  • 10:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Cluzona JO8-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 20 okt
  • 11:00
  • Drechtstreek VR1
  • -
  • Wieldrecht VR1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:30
  • NOAD'67 1
  • -
  • Wieldrecht 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 12:30
  • Oranje Wit 2
  • -
  • Wieldrecht 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Groote Lindt 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:30
  • Wieldrecht 4
  • -
  • IFC 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:00
  • Drechtstreek 5
  • -
  • Wieldrecht 6
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:30
  • Groote Lindt 5
  • -
  • Wieldrecht 7
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:30
  • VV Papendrecht JO19-1
  • -
  • Wieldrecht JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 14:15
  • Wieldrecht JO19-3
  • -
  • VVGZ JO19-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 10:15
  • Wieldrecht JO17-1
  • -
  • GJS JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 15:00
  • Wieldrecht JO17-2
  • -
  • Groen Wit JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:45
  • Hardinxveld JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 13:15
  • Wieldrecht JO15-2
  • -
  • EBOH JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 11:30
  • Wieldrecht JO15-3
  • -
  • Nieuw Lekkerland JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht JO14-1
  • -
  • Bavel JO14-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • VVAC JO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 10:00
  • Wieldrecht JO13-2
  • -
  • JEKA JO13-5
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 11:30
  • ASWH JO12-5
  • -
  • Wieldrecht JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:45
  • Wieldrecht JO11-1
  • -
  • VVGZ JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:45
  • Wieldrecht JO11-2
  • -
  • Groote Lindt JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 11:15
  • Wieldrecht JO10-1
  • -
  • Groote Lindt JO10-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Drechtstreek JO10-4
  • -
  • Wieldrecht JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 13:30
  • Wieldrecht JO10-3
  • -
  • VVGZ JO10-6
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:00
  • Heerjansdam JO9-1
  • -
  • Wieldrecht JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Pelikaan JO9-2
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 12:30
  • Wieldrecht JO9-3
  • -
  • Virtus JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-4
  • -
  • Theole JO9-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht JO8-1
  • -
  • Drechtstreek JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:00
  • Heerjansdam JO8-1G
  • -
  • Wieldrecht JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 11:00
  • ASWH JO8-6
  • -
  • Wieldrecht JO8-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • GSC/ODS JO7-1
  • -
  • Wieldrecht JO7-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht JO7-2
  • -
  • Drechtstreek JO7-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 10:45
  • Nieuw Lekkerland VR1
  • -
  • Wieldrecht VR1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • Wieldrecht MO15-1
  • -
  • VVAC MO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 09:45
  • Wieldrecht MO13-1
  • -
  • SV Noordeloos MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 27 okt
  • 08:30
  • ASWH MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 15:00
  • Wieldrecht 1
  • -
  • WHS 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 12:30
  • Wieldrecht 2
  • -
  • Pelikaan 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 15:00
  • ASWH 3
  • -
  • Wieldrecht 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 14:30
  • Sliedrecht 6
  • -
  • Wieldrecht 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 12:15
  • Wieldrecht 6
  • -
  • Rijsoord 5
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 14:30
  • Wieldrecht 7
  • -
  • DFC 6
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-1
  • -
  • Hardinxveld JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 12:15
  • Wieldrecht JO19-2
  • -
  • Oranje Wit JO19-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 12:00
  • Drechtstreek JO19-4
  • -
  • Wieldrecht JO19-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 14:30
  • Madese Boys JO17-1
  • -
  • Wieldrecht JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 12:30
  • Irene'58 JO17-1
  • -
  • Wieldrecht JO17-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:00
  • Wieldrecht JO15-1
  • -
  • VVGZ JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:45
  • IFC JO15-2
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 11:45
  • Drechtstreek JO15-3
  • -
  • Wieldrecht JO15-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:15
  • Nivo Sparta JO14-1
  • -
  • Wieldrecht JO14-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:30
  • Dubbeldam JO13-1
  • -
  • Wieldrecht JO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:00
  • Beek Vooruit JO13-2
  • -
  • Wieldrecht JO13-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 09:00
  • EBOH JO11-2
  • -
  • Wieldrecht JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 08:30
  • Rijsoord JO11-2G
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 11:00
  • ASWH JO10-3
  • -
  • Wieldrecht JO10-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 11:30
  • Wieldrecht JO10-2
  • -
  • ASWH JO10-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 11:00
  • Oranje Wit JO10-3
  • -
  • Wieldrecht JO10-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:30
  • Wieldrecht JO9-1
  • -
  • VVAC JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 14:00
  • Wieldrecht JO9-2
  • -
  • Drechtstreek JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 09:45
  • ASWH JO9-8
  • -
  • Wieldrecht JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 09:00
  • Dubbeldam JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 13:00
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • VVGZ JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 09:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Heerjansdam JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht JO7-1
  • -
  • Drechtstreek JO7-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:30
  • Rijsoord JO7-1G
  • -
  • Wieldrecht JO7-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:00
  • Wieldrecht VR1
  • -
  • SC Emma VR1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 10:30
  • ASWH MO15-1
  • -
  • Wieldrecht MO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 08:30
  • Pelikaan MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht MO11-1
  • -
  • Dubbeldam MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 03 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht MO11-2
  • -
  • Dubbeldam MO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:15
  • Wieldrecht JO15-1
  • -
  • DESK JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:15
  • Wieldrecht JO15-2
  • -
  • Heerjansdam JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:30
  • Zwaluwe JO13-1
  • -
  • Wieldrecht JO13-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 09:45
  • Wieldrecht JO12-1
  • -
  • IFC JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 09:45
  • Wieldrecht JO11-1
  • -
  • VVAC JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 08:30
  • RKsv RCD JO11-2G
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 11:00
  • VVGZ JO10-4
  • -
  • Wieldrecht JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:00
  • SC Emma JO10-1
  • -
  • Wieldrecht JO10-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:00
  • VV Papendrecht JO9-2
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 08:30
  • Groote Lindt JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 10:30
  • Wieldrecht JO9-4
  • -
  • IFC MO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 09:00
  • Sliedrecht JO8-2
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 11:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Heerjansdam JO8-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 09:45
  • Wieldrecht JO7-1
  • -
  • VV Papendrecht JO7-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 08:30
  • Oranje Wit MO13-2
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 10 nov
  • 08:30
  • Nieuw Lekkerland MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie