Helaas werkt de koppeling tussen de bron van de gegevens en onze website niet altijd zoals die bron heeft gespecificeerd. Als die wel werkt: Er zit maximaal twaalf uur tussen het moment dat de KNVB de (wijzigingen van de) wedstrijdgegevens beschikbaar stelt en publicatie op onze site.
Voor team-specifieke programma-details en uitslagen (alle wedstrijden in de betreffende poules) verwijzen we naar de app ‘voetbal.nl’  Die app past zijn berichtgeving (inclusief reclame) aan aan de gegevens die het kan vinden op uw smartphone.

Programma

  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Bijz
  • C
  • 25 aug
  • 12:00
  • The Gunners 1
  • -
  • Wieldrecht 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 28 aug
  • 19:30
  • Drechstreek 1
  • -
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 28 aug
  • 19:30
  • Wieldrecht 2
  • -
  • Leonidas 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 1
  • -
  • IFC 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 13:00
  • GJS 3
  • -
  • Wieldrecht 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Klundert 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • Dubbeldam 4
  • -
  • Wieldrecht 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:30
  • Rijsoord 6
  • -
  • Wieldrecht 5
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 6
  • -
  • DHV 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • DFC 7
  • -
  • Wieldrecht 7
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 16:15
  • Wieldrecht 8
  • -
  • Pelikaan 8
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-1
  • -
  • Beek Vooruit JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:30
  • Dubbeldam JO19-2
  • -
  • Wieldrecht JO19-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:15
  • Arkel JO19-2
  • -
  • Wieldrecht JO19-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:30
  • Rijsoord JO17-1
  • -
  • Wieldrecht JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht JO17-2
  • -
  • Beek Vooruit JO17-7
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 10:00
  • Wieldrecht JO15-1
  • -
  • VV Papendrecht JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:30
  • Boeimeer JO15-2
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:45
  • Wieldrecht JO15-3
  • -
  • Alblasserdam JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 10:30
  • Dubbeldam JO14-1
  • -
  • Wieldrecht JO14-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • TSC JO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 12:30
  • Dubbeldam JO13-2
  • -
  • Wieldrecht JO13-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:00
  • Wieldrecht JO12-1
  • -
  • Heerjansdam JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • VVGZ JO11-1
  • -
  • Wieldrecht JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO11-2
  • -
  • Oranje Wit JO11-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:30
  • Dubbeldam JO10-1
  • -
  • Wieldrecht JO10-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:30
  • Wieldrecht JO10-2
  • -
  • Dubbeldam JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 14:00
  • Wieldrecht JO10-3
  • -
  • RKsv RCD JO10-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 10:30
  • Wieldrecht JO9-1
  • -
  • Nieuw Lekkerland JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:00
  • EBOH JO9-1
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • Groote Lindt JO9-2
  • -
  • Wieldrecht JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-4
  • -
  • Unitas'30 JO9-10
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • EBOH JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-5
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 09:45
  • EBOH JO8-1
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 13:00
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • Heerjansdam JO8-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 08:30
  • EBOH JO8-3
  • -
  • Wieldrecht JO8-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 10:45
  • Wieldrecht VR1
  • -
  • Pelikaan VR1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 09:00
  • Wieldrecht MO15-1
  • -
  • Beek Vooruit MO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 11:00
  • EBOH MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 09:45
  • Wieldrecht MO11-1
  • -
  • Sleeuwijk MO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 01 sep
  • 10:15
  • Dubbeldam MO11-2
  • -
  • Wieldrecht MO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • ZBC'97 1
  • -
  • Wieldrecht 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht 2
  • -
  • SVW 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 13:15
  • Boeimeer 2
  • -
  • Wieldrecht 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 4
  • -
  • EBOH 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht 5
  • -
  • Prinsenland 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 12:00
  • ZBC'97 2
  • -
  • Wieldrecht 6
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht 7
  • -
  • EBOH 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • Dubbeldam 5
  • -
  • Wieldrecht 8
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:15
  • Unitas'30 JO19-1
  • -
  • Wieldrecht JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-2
  • -
  • SEOLTO JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 16:15
  • Wieldrecht JO19-3
  • -
  • SteDoCo JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 10:00
  • Wieldrecht JO17-1
  • -
  • ASWH JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • Dubbeldam JO17-5
  • -
  • Wieldrecht JO17-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 12:15
  • Unitas'30 JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 10:45
  • Wieldrecht JO15-2
  • -
  • TVC Breda JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:45
  • Groot-Ammers JO15-2
  • -
  • Wieldrecht JO15-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht JO14-1
  • -
  • Oranje Wit JO14-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:45
  • VVAC JO13-1
  • -
  • Wieldrecht JO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-2
  • -
  • De Alblas JO13-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 08:30
  • EBOH JO12-1
  • -
  • Wieldrecht JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:45
  • Wieldrecht JO11-1
  • -
  • De Alblas JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:30
  • Sparta'30 JO11-1
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 11:30
  • Wieldrecht JO10-1
  • -
  • SSW JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 11:00
  • Oranje Wit JO10-4
  • -
  • Wieldrecht JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 11:00
  • Oranje Wit JO10-5
  • -
  • Wieldrecht JO10-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 08:30
  • Rijsoord JO9-2G
  • -
  • Wieldrecht JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:00
  • Wieldrecht JO9-2
  • -
  • Dubbeldam JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 13:00
  • Wieldrecht JO9-3
  • -
  • De Zwerver JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 10:15
  • DSE JO9-4
  • -
  • Wieldrecht JO9-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:30
  • Wieldrecht JO9-5
  • -
  • ST TPO/DHV/VOV JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 10:30
  • Wieldrecht JO8-1
  • -
  • Rijsoord JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 08:30
  • EBOH JO8-2
  • -
  • Wieldrecht JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 10:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Oranje Wit JO8-6
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 14:30
  • EBOH VR1
  • -
  • Wieldrecht VR1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 11:45
  • Cluzona MO15-1
  • -
  • Wieldrecht MO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 09:00
  • Wieldrecht MO13-1
  • -
  • Heerjansdam MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 11:15
  • Kozakken Boys MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 08 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht MO11-2
  • -
  • Terheijden MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 12:30
  • Wieldrecht 5
  • -
  • DFC 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 11:15
  • Groot-Ammers JO19-1
  • -
  • Wieldrecht JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 10:15
  • Pelikaan JO15-2
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 10:30
  • SV Noordeloos JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • Dongen JO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • ASWH JO13-3
  • -
  • Wieldrecht JO13-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 11:00
  • Wieldrecht JO12-1
  • -
  • IFC JO12-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 09:45
  • ASWH JO11-1
  • -
  • Wieldrecht JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • VVAC JO11-2
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 11:30
  • Wieldrecht JO10-2
  • -
  • RKsv RCD JO10-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Pelikaan JO9-1G
  • -
  • Wieldrecht JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 09:45
  • Oranje Wit JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-4
  • -
  • Virtus JO9-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Groote Lindt JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-5
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 10:15
  • Heerjansdam JO8-2
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 11:00
  • ZBC'97 JO8-1
  • -
  • Wieldrecht JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 10:45
  • Wieldrecht VR1
  • -
  • ST Schelluinen/Peursum VR2
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 09:00
  • Wieldrecht MO15-1
  • -
  • Pelikaan MO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Oranje Wit MO13-2
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 09:45
  • Wieldrecht MO11-1
  • -
  • Rijsoord MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • B
  • 15 sep
  • 08:30
  • Wieldrecht MO11-2
  • -
  • Zwaluwe MO11-1
  • Meer wedstrijd informatie