Organisatie

Het Bestuur
Voorzitter
Henk de Kleijn
tel: 06-29098842
voorzitter@wieldrecht.nl
Aanspreekpunt voor:
Voetbal Technische Zaken
Vrienden van Wieldrecht
Website
Public Relations
Vertrouwenspersoon Joyce Pie
(gebruik deze koppeling voor meer info)
Secretaris
Simone Maissan
tel: 06-21527800
secretaris@wieldrecht.nl
Aanspreekpunt voor:
Secretariaat
Contributie- en Ledenadministratie
Bar-, Keuken- en Kantinezaken
Activiteitencommissie
Somerkamp
Penningmeester
Reinier Theesing
tel: 06-42637018
penningmeester@wieldrecht.nl
Aanspreekpunt voor:
Financiële commissie
Kascontrole commissie
Algemeen Adjunct
vacant
Aanspreekpunt voor:
 

Commissies 
Jeugdcommissie
Voorzitter: Arthur van Moorst
tel: 06-22360883
jeugdvoorzitter@wieldrecht.nl
ValkPun_optSecretariaat: Pun Valk
tel: 06-48345425
valkenstein@upcmail.nl
Wedstrijdsecretariaat
HaanBen_optPlanning/Contactpersoon KNVB: Ben de Haan
tel: 06-53175961
wedstrijdzaken@wieldrecht.nl
bcdehaan@me.com
Technisch Coördinator Senioren
Joël Koman
tel: 06-48083579
joel.koman@heineken.com
Technisch Coördinator Vrouwen
vacant
Technische Commissie Jeugd
BertTenVeenBert ten Veen
tel: 06-20092893
ec.ten.veen@dordrecht.nl
FlorisVermaatFloris Vermaat
tel: 06-22259686
floris_vermaat@hotmail.com
DennisWeijtsDennis Weijts
tel: 06-28203378
d.weijts@peute.nl
Jordy Bleekers
tel: 06-13189006
jordy1977@hotmail.nl
Voor contactpersonen per leeftijdsgroep zie
contactpagina lidmaatschap
Gegevensbeheerder AVG
Willem Uilhoorn
willemuilhoorn@gmail.com

Sponsorcommissie
Rudolf Peute
tel: 06-20977552
r.peute@peute.nl
Ron Horsten
tel: 06-20570749
rhorsten@hulstflier.nl
Pieter van Agteren
Floris van Poppel
Jens Voskamp
Dave de Kleijn
Nico Koster
Marco de Jong
Vrienden van Wieldrecht
Fabian de Jong
tel: 06-54953900
Henk Tempelaar
vrienden@wieldrecht.nl
Peter Tempelaar
Contributie- en Ledenadministratie
René van Driel
tel: 06-53532732
ledenadministratie@wieldrecht.nl
Willem Uilhoorn
Feestcommissie
Simone Maissan (aanspreekpunt)
tel: 06-21527800
Bouwcommissie  
Vacant
Onderhoudscommissie
Tijmen aan de Wiel (aanspreekpunt)
tel:06-30186405
Activiteitencommissie
Pun Valk (aanspreekpunt)
tel: 06-48345425
Corine Verboor
tel: 06-14060730
Simone Maissan
tel: 06-21527800
Yvette Snip
Anneke Dubbelman
Kim Spaans
Public Relations
Vacant
Bar- en Keukencommissie
Sebastiaan Zebregs (inkoop)
tel: 06-52547939
Pun Valk (door de week – zaterdagochtend)
tel: 06-48345425
Corine Verboor (zaterdagmiddag)
tel: 06-14060730
Peter Tempelaar (donderdag)
tel: 06-53570192
Elly Faassen (keuken)
tel: 06-18464437

Bewaren

Bewaren

Bewaren