Uitslagen Programma
  • Datum
  • Thuis
  • Uit
  • Uitslag
  • C
  • 22 feb
  • Virtus JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • -
  • C
  • 21 feb
  • Pelikaan JO12-1G
  • -
  • Wieldrecht JO12-1
  • 3 - 3
  • B
  • 20 feb
  • Oranje Wit 3
  • -
  • Wieldrecht 2
  • 1 - 1
  • C
  • 19 feb
  • Wilhelmina JO17-1
  • -
  • Wieldrecht JO17-1
  • 3 - 5
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht 1
  • -
  • Kogelvangers 1
  • 4 - 0
  • C
  • 17 feb
  • Rijsoord 2
  • -
  • Wieldrecht 2
  • 2 - 2
  • C
  • 17 feb
  • Groote Lindt 4
  • -
  • Wieldrecht 4
  • 3 - 3
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht 5
  • -
  • Papendrecht 5
  • 4 - 3
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht 6
  • -
  • Prinsenland 4
  • 1 - 4
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht 7
  • -
  • Rijsoord 11
  • 4 - 3
  • C
  • 17 feb
  • Pelikaan 13
  • -
  • Wieldrecht 8
  • 11 - 1
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht JO17-3
  • -
  • VVGZ JO17-2
  • 2 - 4
  • C
  • 17 feb
  • Dubbeldam JO15-3
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • 0 - 1
  • C
  • 17 feb
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • Terneuzen JO13-1
  • 3 - 1
  • B
  • 17 feb
  • Wieldrecht JO11-2
  • -
  • Asperen JO11-1
  • 0 - 14
  • C
  • 17 feb
  • Rijsoord JO11-3G
  • -
  • Wieldrecht JO11-3
  • 0 - 14
  • C
  • 17 feb
  • De Alblas JO9-1
  • -
  • Wieldrecht JO9-1
  • 3 - 1
  • C
  • 17 feb
  • IFC MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • 3 - 0
  • C
  • 17 feb
  • Madese Boys MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-2
  • 11 - 0
  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Bijz
  • C
  • 22 feb
  • 19:30
  • Virtus JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:30
  • VVC'68 1
  • -
  • Wieldrecht 1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 15:00
  • Pelikaan 3
  • -
  • Wieldrecht 2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 12:00
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Rijsoord 3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:30
  • Rijsoord 6
  • -
  • Wieldrecht 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:30
  • DFC 3
  • -
  • Wieldrecht 5
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:30
  • Wieldrecht 6
  • -
  • EBOH 4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 13:15
  • De Alblas 5
  • -
  • Wieldrecht 7
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 12:30
  • Wieldrecht 8
  • -
  • ASWH 9
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-1
  • -
  • Drechtstreek JO19-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 13:30
  • SC Emma JO19-1
  • -
  • Wieldrecht JO19-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 10:15
  • Wieldrecht JO17-1
  • -
  • DESK JO17-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 10:30
  • Dubbeldam JO17-2
  • -
  • Wieldrecht JO17-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 14:15
  • Wieldrecht JO15-4
  • -
  • VVGZ JO15-5
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-2
  • -
  • RKsv RCD JO13-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 10:00
  • Wieldrecht JO11-1
  • -
  • EBOH JO11-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Groote Lindt JO11-2
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-1
  • -
  • GJS JO9-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-3
  • -
  • Dubbeldam JO9-4
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • IFC JO9-3M
  • -
  • Wieldrecht JO9-4M
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 09:30
  • Wieldrecht JO9-5
  • -
  • UVV'40 JO9-4M
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • RKsv RCD JO8-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 09:45
  • Oranje Wit JO8-6
  • -
  • Wieldrecht JO8-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 08:30
  • Wieldrecht JO7-1
  • -
  • Papendrecht JO7-1
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 09:00
  • DFC JO7-1
  • -
  • Wieldrecht JO7-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 09:00
  • DFC JO7-2
  • -
  • Wieldrecht JO7-3
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 10:45
  • Wieldrecht MO11-1
  • -
  • WDS'19 MO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 24 feb
  • 11:30
  • Woudrichem MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-2
  • Meer wedstrijd informatie
  • C
  • 28 feb
  • 19:30
  • KNVB ZUID TRAININGSGROEP ONDER 14/15/16 WEST BRABANT
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • Meer wedstrijd informatie
We zijn bezig om onze site te vernieuwen. Op de nieuwe site zullen meer gegevens over teams en wedstrijden staan dan u de afgelopen jaren gewend was.
Helaas heeft de voortgang een onbekende vertraging opgelopen. Daarom blijft u voorlopig zien wat u de afgelopen seizoenen gewend was. (binnenkort zelfs net iets meer) Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren