We zijn bezig om onze site te vernieuwen. Dat gaat echter nog enige tijd duren. Vooruitlopend daarop tonen we de wedstrijdgegevens weer zoals we dat vorig seizoen deden. Er zit maximaal twaalf uur tussen het moment dat de KNVB de wedstrijdgegevens beschikbaar stelt en publicatie op onze site.
Voor team-specifieke programma-details en uitslagen (alle wedstrijden in de betreffende poules) verwijzen we naar de app ‘voetbal.nl’  Die app past zijn berichtgeving (inclusief reclame) aan aan de gegevens die het kan vinden op uw smartphone.

Programma

  • Datum
  • Tijd
  • Thuis
  • Uit
  • Bijz
  • C
  • 23 nov
  • 20:00
  • Pelikaan 4
  • -
  • Wieldrecht 3
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • Wieldrecht 1
  • -
  • Rillandia 1
  • C
  • 25 nov
  • 12:00
  • Wieldrecht 2
  • -
  • Oostkapelle 2
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • Groote Lindt 4
  • -
  • Wieldrecht 4
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • Sliedrecht 7
  • -
  • Wieldrecht 5
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • GSC/ODS 3
  • -
  • Wieldrecht 7
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • Wieldrecht 8
  • -
  • VVGZ 9
  • C
  • 25 nov
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-1
  • -
  • Papendrecht JO19-1
  • C
  • 25 nov
  • 12:30
  • Rijsoord JO19-2
  • -
  • Wieldrecht JO19-2
  • C
  • 25 nov
  • 10:00
  • Wieldrecht JO17-1
  • -
  • Kozakken Boys JO17-1
  • C
  • 25 nov
  • 11:00
  • Unitas JO17-2
  • -
  • Wieldrecht JO17-3
  • C
  • 25 nov
  • 12:00
  • JEKA JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • C
  • 25 nov
  • 12:00
  • SC Emma JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht JO15-3
  • -
  • Drechtstreek JO15-3
  • C
  • 25 nov
  • 11:00
  • Groote Lindt JO15-2
  • -
  • Wieldrecht JO15-4
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • Papendrecht JO13-1
  • C
  • 25 nov
  • 12:00
  • Wieldrecht JO13-2
  • -
  • Dubbeldam JO13-2
  • C
  • 25 nov
  • 10:45
  • Oosterhout JO13-2
  • -
  • Wieldrecht JO13-3
  • C
  • 25 nov
  • 09:45
  • RKsv RCD JO13-3
  • -
  • Wieldrecht JO13-4
  • C
  • 25 nov
  • 10:00
  • Papendrecht JO11-1
  • -
  • Wieldrecht JO11-1
  • C
  • 25 nov
  • 12:30
  • Wieldrecht JO11-2
  • -
  • EBOH JO11-2
  • C
  • 25 nov
  • 09:30
  • De Fendert JO11-5
  • -
  • Wieldrecht JO11-3
  • C
  • 25 nov
  • 13:45
  • Wieldrecht JO10-1
  • -
  • IFC JO10-2
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-1
  • -
  • Oranje Wit JO9-3
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Drechtstreek JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • C
  • 25 nov
  • 09:45
  • Wieldrecht JO9-3
  • -
  • VVGZ JO9-4
  • C
  • 25 nov
  • 09:00
  • Ameide JO9-3M
  • -
  • Wieldrecht JO9-4M
  • C
  • 25 nov
  • 10:30
  • Rijsoord JO8-2
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • Rijsoord JO8-1
  • C
  • 25 nov
  • 09:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Papendrecht JO8-1G
  • C
  • 25 nov
  • 10:30
  • Alblasserdam JO7-2
  • -
  • Wieldrecht JO7-1
  • C
  • 25 nov
  • 10:30
  • Wieldrecht JO7-2
  • -
  • De Zwerver JO7-1
  • C
  • 25 nov
  • 11:00
  • Papendrecht JO7-3
  • -
  • Wieldrecht JO7-3
  • C
  • 25 nov
  • 12:00
  • Wieldrecht VR1
  • -
  • Groot-Ammers VR1
  • C
  • 25 nov
  • 10:00
  • Wieldrecht MO13-1
  • -
  • Sleeuwijk MO13-1
  • C
  • 25 nov
  • 11:00
  • Wieldrecht MO13-2
  • -
  • Rijsoord MO13-1
  • C
  • 25 nov
  • 09:45
  • Oranje Wit MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-1
  • C
  • 25 nov
  • 08:30
  • Wieldrecht MO11-2
  • -
  • Sleeuwijk MO11-1
  • C
  • 29 nov
  • 19:30
  • Heerjansdam JO19-2
  • -
  • Wieldrecht JO19-2
  • C
  • 02 dec
  • 14:30
  • De Fendert 1
  • -
  • Wieldrecht 1
  • C
  • 02 dec
  • 12:30
  • Bruse Boys 2
  • -
  • Wieldrecht 2
  • C
  • 02 dec
  • 12:00
  • Wieldrecht 3
  • -
  • Groote Lindt 3
  • C
  • 02 dec
  • 15:00
  • ASWH 3
  • -
  • Wieldrecht 4
  • C
  • 02 dec
  • 12:30
  • Nieuw Lekkerland 4
  • -
  • Wieldrecht 5
  • C
  • 02 dec
  • 12:30
  • Wieldrecht 6
  • -
  • Prinsenland 4
  • C
  • 02 dec
  • 12:00
  • Heerjansdam 4
  • -
  • Wieldrecht 7
  • C
  • 02 dec
  • 14:30
  • Wieldrecht 8
  • -
  • Nieuw Lekkerland 8
  • C
  • 02 dec
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-1
  • -
  • Pelikaan JO19-1
  • C
  • 02 dec
  • 14:30
  • Wieldrecht JO19-2
  • -
  • Pelikaan JO19-4
  • C
  • 02 dec
  • 15:00
  • FC Engelen JO17-1
  • -
  • Wieldrecht JO17-1
  • C
  • 02 dec
  • 11:45
  • Peursum JO17-2
  • -
  • Wieldrecht JO17-3
  • C
  • 02 dec
  • 10:15
  • Wieldrecht JO15-1
  • -
  • Baronie JO15-2
  • C
  • 02 dec
  • 08:45
  • Wieldrecht JO15-2
  • -
  • Groot-Ammers JO15-2
  • C
  • 02 dec
  • 12:00
  • Wieldrecht JO15-3
  • -
  • Papendrecht JO15-3
  • C
  • 02 dec
  • 09:00
  • Dubbeldam JO15-3
  • -
  • Wieldrecht JO15-4
  • C
  • 02 dec
  • 09:45
  • VVGZ JO13-1
  • -
  • Wieldrecht JO13-1
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Sliedrecht JO13-2
  • -
  • Wieldrecht JO13-2
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Baronie JO13-7
  • -
  • Wieldrecht JO13-3
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-4
  • -
  • VVGZ JO13-4
  • C
  • 02 dec
  • 11:00
  • Wieldrecht JO11-1
  • -
  • Rijsoord JO11-1G
  • C
  • 02 dec
  • 09:45
  • RKsv RCD JO11-2G
  • -
  • Wieldrecht JO11-2
  • C
  • 02 dec
  • 12:30
  • Wieldrecht JO11-3
  • -
  • Madese Boys JO11-6
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Sliedrecht JO10-2
  • -
  • Wieldrecht JO10-1
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Drechtstreek JO9-2
  • -
  • Wieldrecht JO9-1
  • C
  • 02 dec
  • 08:35
  • Wieldrecht JO9-2
  • -
  • RKsv RCD JO9-2
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Pelikaan JO9-3
  • -
  • Wieldrecht JO9-3
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-4M
  • -
  • IFC JO9-4M
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO8-1
  • -
  • GJS JO8-2
  • C
  • 02 dec
  • 09:45
  • ASWH JO8-4
  • -
  • Wieldrecht JO8-2
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • ASWH JO8-7
  • -
  • Wieldrecht JO8-3
  • C
  • 02 dec
  • 10:30
  • Wieldrecht VR1
  • -
  • Prinsenland VR1
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Peursum MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-1
  • C
  • 02 dec
  • 09:45
  • Unitas MO13-1
  • -
  • Wieldrecht MO13-2
  • C
  • 02 dec
  • 09:45
  • Wieldrecht MO11-1
  • -
  • LRC MO11-1
  • C
  • 02 dec
  • 08:30
  • Pelikaan MO11-2
  • -
  • Wieldrecht MO11-2
  • C
  • 09 dec
  • 12:45
  • Walcheren 2
  • -
  • Wieldrecht 2
  • C
  • 09 dec
  • 12:30
  • Wieldrecht 5
  • -
  • Papendrecht 5
  • C
  • 09 dec
  • 12:30
  • Pelikaan 13
  • -
  • Wieldrecht 8
  • C
  • 09 dec
  • 11:30
  • Wieldrecht JO17-1
  • -
  • Sliedrecht JO17-1
  • C
  • 09 dec
  • 11:15
  • Zeelandia Middelburg JO15-1
  • -
  • Wieldrecht JO15-1
  • C
  • 09 dec
  • 10:30
  • Sliedrecht JO15-4
  • -
  • Wieldrecht JO15-2
  • C
  • 09 dec
  • 10:15
  • Wieldrecht JO15-4
  • -
  • Drechtstreek JO15-4
  • C
  • 09 dec
  • 10:00
  • Wieldrecht JO13-1
  • -
  • Zeelandia Middelburg JO13-1
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-2
  • -
  • Groote Lindt JO13-2
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO13-3
  • -
  • Sliedrecht JO13-4
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Sliedrecht JO13-5
  • -
  • Wieldrecht JO13-4
  • C
  • 09 dec
  • 08:45
  • De Alblas JO11-1
  • -
  • Wieldrecht JO11-1
  • C
  • 09 dec
  • 12:30
  • Wieldrecht JO11-2
  • -
  • Dubbeldam JO11-2
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Virtus JO11-4G
  • -
  • Wieldrecht JO11-3
  • C
  • 09 dec
  • 09:30
  • Wieldrecht JO9-1
  • -
  • EBOH JO9-2
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Groote Lindt JO9-2
  • -
  • Wieldrecht JO9-2
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO9-3
  • -
  • Hardinxveld JO9-3
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • RKsv RCD JO8-3
  • -
  • Wieldrecht JO8-1
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO8-2
  • -
  • Nivo Sparta JO8-1
  • C
  • 09 dec
  • 09:30
  • Wieldrecht JO8-3
  • -
  • Oranje Wit JO8-6
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Wieldrecht JO7-2
  • -
  • Groote Lindt JO7-3
  • C
  • 09 dec
  • 09:00
  • DFC JO7-2
  • -
  • Wieldrecht JO7-3
  • C
  • 09 dec
  • 12:00
  • Wieldrecht MO13-1
  • -
  • HSSC'61 MO13-1
  • C
  • 09 dec
  • 11:00
  • Wieldrecht MO13-2
  • -
  • ASWH MO13-2
  • C
  • 09 dec
  • 08:30
  • Pelikaan MO11-1
  • -
  • Wieldrecht MO11-1