Teamindelingen jeugd seizoen 2017-2018

12 augustus 2017

Voor zover bekend de voorlopige samenstelling van  diverse jeugdteams. Een enkel muisklik op de balk laat je de indeling per leeftijdsgroep zien.
Voor de teams JO15-3, JO17-2/3 komen er nog aparte (ouder) bijeenkomsten op 21 en/of 22 augustus

Nadere informatie volgt.

O19

JO19-1 JO19-2
Eerhart, Quintin Ghavanlou, Artin
Santiago, Sigmoud Chedi, Rawesh
Hoffmann, Jeffrey Arulpragasam, Ahish
Ignacio, Quincy Ibrahim, Mohamed
Volker, Christiaan Andriessen, Yermo
Nagtegaal, Ard Steigenga, Rik
Zhou, Jason Boogert, Bert
Nijhoff, Ricky Bieri, Maurice
Shirzadeh, Homran Jansen, Vincent
Lintvelt, Joël Groeneveld, Rens
Spiga, Alessio Velden, Yoeri van der
niek van der linden Dijk, Joe van
annas rachidy Czenki, Justin
aimane aït benali Baggerman, Koen
ché hagensteijn Weeda, Vincent
redouane hmida Hagendijk, Victor
Rutviendrick francisca
Harmak, Soufian

O17
 

JO17-1 JO17-2/3 JO17-2/3
Al-Turaim, Yussef Pijpers, Joost Berneveld, Justin van
Dijk, Thom van Eerhart, Brent Stege, Maurice ter
Dubbelman, Tim Schoop, Rogelee Andriessen, Donney
Hazhar, Palla Chedi, Jitish Aurio Agistino
Wolkenfelt, Bram Schreuder, Daan Verwaal, Thomas
Alla, Ziad Latooij, Senna Koppel, Robbin v.d.
Hoornweg, Lars Wulp, Luca van der
Bziker, Denzel Hees, Tonny van Tjoa, Randy
Versluis, Sander Lips, Sven Veltman, Jerry
Rietdijk, Marijn Harmak, Issam Delmee, Ruben
Ozdogru, Kerem Doekharan, Abhishek Graaf, Winston v.d.
Zimmerman, Braulison Endt, Rick van der Kroonen, Joey
Bakker, Owen Hogeweg, Niels Koornstra, Peter
Haas, Wessel de Waard, Jay de Ketel, Viktor
Verzijden, Davy Rosbergen, Sven Fernando, Praveen
Niek Brouwer Beun, Guyan Kumpava, Rocky

 
O15
 

JO15-1 JO15-2 JO15-3 JO15-4
Ghorafi, Anas Verwaal, Bram Ahmed, Adnan Vendeloo, Kas
Touwslager, Niek Paardekooper, Jasper Houten, Stijn van Hees, Freddy van
Kreek, Dano de Beset, Lorenzo Jong, Pascal de Pelt, Ryan van
Baggerman, Gijs Agteren, Rick van Öztürk, Altan Geelen, Rocco
Adriaansens, Jan Delmee, Jasper Bittiche, Sabri Salden, Robert
Wijsman, Dylan Boogerds, Tom Sas, Rhandy Es, Roan van
Tayebi, Nasserdin Veninga, Seth Koopmeiners, Max Heijnen, Kaj
Maissan, Misha Stam, Onno Noort, Jessy van Al-Turaim, Muhammed
Giessen, Joerie van der Slopiecki, Andy Bouhna, Ouaïl Loeve, Tim
Meijer, Daan Tayebi, Mimoun Hoofwijk, Jesse Tree, Sem de
Tsiras, Thanos Voorst, Menno van Gaspersz, Tristan Dijk, Jos van
Bouman, Micah Jong, Maxx de Hagendijk, Javier Frijns, Anwar
Rocco Cardile Gemert, Daan van Stulen, Terrence Gaida, Lucas
Furkan Oruc Mourik, Justin van Achoukhi, Anass  Thiesky, Owen
Shane van Herk

O13
 

O13-1 O13-2  O13-3 O13-4
Joey  Oetomo Wesley  Tulp Finn Copper Lukas van Ameijde
Milan ten Veen Dylan  Witveld Dylan de Haan Anas Igozoul
Jamie  Schiefer Jayden  Beset Hammza Abas Frank de Vries
Rivaldo  Dilloe Liam de Hart Maarten Neef Merlijn Vingerling
Walid  Alla Luca Caccavallo Rolando Kubelka Rohan van der Spoel
Rick  Boogaard Gurkan Cicek Gabriël van ’t Hoen Micha Amir Hossan
Tristan  Smouter Twan van der Hammen Björn Mol Coen van der Stigchel
Levi de Waard Devon van Asch Jayden Kleijnendorst Dariël Krabbe
Ismaël  Tajjiou Quinten de Groot Daan van Dinteren Simon Veninga
Max  Palit Valentino Diaz Björn Versteeg Luca van Eden
Storm  Jeuken-Marsilje Jayden Groot Cas Veld Sean Roubos
Imco  Middelkoop Renzo Maissan Jayden Weeda Jaël Amir Hossan
Lex van Maaren Tim Lobbezoo Lyam van der Leer Jenairo Heeren
Luca Miener Quentin Snip Constantijn Braacx
Ricardo Bezemer

O11
 

JO11-1 JO11-2 JO11-3
Matthew  Gerritsen Mik van der Toolen Ali  Al-Turaim
Jay  Boiten Stijn  Gooshouwer Julian van de Graaf
Jeroen van Moorst Dylan  Jooren Rudi  Kentin
Tijn  Rouppe van der Voort Bobby van der Leer Dani  Scheers
Michael  Beset Damian  Tulp Nika  Hage
Mika van Dooremalen Sebastian  Zuk Hero van Strien
Donny van Hees Justin  Oosterlee Sven  Kappetein
Kyano  Beekers Shay  Amir Hossan Frankie  Onkruyt
Marilyn van de Burgt Filip  Szwed

 
O10

JO10-1 JO10-2
Evan  Krijger Jason den Boer
Mitch  Klapper Illias  Zourakhti
Jamie de Waard Kerem  Tasgin
Pike van der Toolen Arda  Ülker
Niek de Haas Milan  Stolk
Storm van den Adel Brian  Lambregts
Sam van Wijk Mees  Karelse
Keano  Horvers Franco  Fortino
George  Ditiecher Arda  Tasgin

O9

JO9-1 JO9-2 JO9-3
Y.S. van der Heijden J.  Barel B.  Canli
A.  Tajjiou L.M.  Scheening W.H. van den Brink
S.  Frijns J.  Zebel T.  Gooshouwer
D.  Fülöp S.S.A.  Groen M.  Zoeters
L.  Lapré O.T. de Meza D. van der Wal
S.J.D.  Scorrea K. van Wijngaarden T. van der Land
S.P.M.  Koster M.  Sint Nicolaas R.J.  Sint Nicolaas
B.J.  Willemse J.H. de Bruin R. van der Meer
V.G.A. de Vries  D.J.R. van Belle

O8

JO8-1 JO8-2
Zakharia  Zourakhti Levi  Moret
Noah  Jabaaij Senn  Copper
Robin van Ringelestijn Dean  Boiten
Valentijn  Wamelink Sven  Vrolijk
Thomas van Gelderen Bradley  Rietdijk
Collin van Leeuwen Mees  Charpentier
Mike  Riper Ruben
Serge van der Linden Jonathan
Jessey  Verwilligen Keano

Meisjes

MO13-1 MO13-2 MO11-1 MO9-1
Jasmijn Jeuken-Marsilje Sam van Dijk Sarah Jane van Noort Chayenne van Beek
Rozemarijn van der Heiden Femke Horsten Marilou Ponte Marise Slooff
Ella van Ingen Nikki van Rees Jazzlynn de Ruiter Stacey Koolhoven
Noëlle Beekers Lily Braun Jayla van Wijngaarden Katie de Waard
Farah Kolsters Mirthe van der Kamp Noa van Noort Isabella Versluis
Fenna Kappetein Emma Stroe Julie Braun Roos Slinger
Jaydee de Ruiter Isabelle Horsten Esther Verheijde Lieke de Munter
Jet van Hulst Emily Jeras Chelsey Horvers Jessica Meeus
Zoë Klapper Lisa Kraa Ayianna van der Spoel Keera van der Spoel
Vivian van der List Lieke Jabaaij Mila Palit
Yoandi Schippers Amy van Gemert Jennifer van Wamelen
Roza Kist Kim Kolsters Marin de Bruijn
Romy Jabaaij

Zie ook de berichten uit de bestuurskamer. Staat je team er nog niet bij of zie je je naam niet, terwijl je die wel had verwacht? Neem dan contact op met je coördinator. Zie http://wieldrecht.nl/contact/lidmaatschap/